Pozdrav z pobytu

Milé maminky a tatínkové, babičky a dědové, tety ... !

Hledáte-li místo, které ve všech parametrech naplňuje podstatu slov o "klidné, bezpečné a za každého počasí příjemné dovolené s dětmi či vnoučaty v České republice" ....  pak jste s největší pravděpodobností na správné "adrese".

Nejvíce využívaným pobytem rodin s dětmi s akčním zvýhodněním pro 3 a více nocí je RODINNÁ DOVOLENÁ S BONUSEM !

Nikdy dříve jsme se neodvažovali zveřejnit fakt, že se nám asi 80% hostů vrací a z toho asi 40% opakovaně. Vyjímkou není i 5-6 návratů. Proto bychom tímto faktem rádi podpořit na tomto místě Vaše rozhodnutí o volbě WELLNESS HOTELU PANORAMA, Blansko - Moravský kras pro Váš pobyt.

Sice nás nenajdete nikdy na žádném "slevovém portále",  ale o to více si můžete být jisti tím, že nabízíme pobyty za dobré (uměle nepředražené) ceny.

Hned při příchodu u recepce pocítíte, že jste u nás vítáni a že budete i s dětmi hýčkáni v našem rodinném wellness hotelu po celou dobu pobytu ! 

Od herny, kolotoče, houpaček, houpadel, pískoviště, trampolíny až po přebalovací místnosti s mikrovlnnou troubou a varnou konvicí jsme celoročně připravení na pobyty s dětmi. Více než pouhým zpestřením pobytu bude pro Vaše děti náš zookoutek s oslicí Rozárkou, Amálkou a oslíkem Sazínkem s králíky a morčaty. Vše CELOROČNĚ. Chladivé počasí podzimu zimy Vám zpříjemní koupání v našem vnitřním teplém slaném bazénu s whirlpoolem. Od jara do podzimu je v provozu i náš venkovní zážitkový slaný bazén. Tam ale doporučujeme za chladného počasí pro děti župánky, neboť jde o bazén sice zakrytý .....ale venkovní !

Rádi Vám odpovíme na jakýkoliv Váš dotaz a přání.

pište: recepce@hotelpanorama.cz

 

za celý hotelový tým Ing.Ivo Lachman


 
masáž lávovými kameny
masáž lávovými kameny

baňkování
baňkování

dopřejte si hydromasáž
dopřejte si hydromasáž
Webkamera webkamera
wellness hotel Panorama
počasí pro naše hosty

Wellness víkend...
Wellness pobyty, víkendy...
Ubytování Jižní Morava...

Hotelier roku

 návštěvníci Hotel.cz doporučují Baby friendly  Poskytujeme slevy na CARTERekreace bez lepku Klub pevného zdraví


www.hotelpanorama.cz