Základní informace

Wellness hotel PANORAMA Blansko ****

...je čtyřhvězdičkový rodinný wellness hotel, s panoramatickým výhledem, v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Nachází se v zalesněné městské části Češkovice, 3 km od centra města a blanenského aquaparku. Hotel nabízí plnohodnotné využití volného času za každého počasí. Je ideálním výchozím místem pro turistiku a cykloturistiku v Moravském krasu i okolí. Moravský kras je světově známá krasová lokalita proslulá jeskyněmi, propastí Macochou, jízdami na lodičkách po podzemní říčce Punkvě s krásnou přírodou.

V objektu je restaurace s NEBESKOU TERASOU s mobilním zasřešením, obsluhované hotelové atrium s ohništěm, výtah, tenisový kurt, zatravněná relaxační plocha. Od dubna do října je v provozu dohřívaný venkovní zážitkový bazén se slanou vodou, masážní lavicí, perličkou, chrličem a tobogánkem. Dále jsou klientům k dispozici ruské kuželky, kulečník, malá tělocvična se stolem na ping-pong, společenský sál s barem a tanečním parketem, konferenční sál a 6 salonků. Ve všech prostorech hotelu je WiFi připojení a internet zdarma. Hotel má velice hezké wellness centrum "VitaLine" (teplý bazén 31°C se slanou vodou s protiproudovým plaváním, finská a parní bylinná sauna, infra sauna , whirlpool 36°C, solární louka, Kneippova šlapací koupel). Relaxaci ve wellness centru doplňují balneo procedury dle aktuální nabídky: lymfodrenáž, rašelinové a voskové zábaly, klasické masáže, masáže lávovými kameny, suché uhličité koupele, masáže na profesionálním vodním vyhřívaném lůžku, voňavé procedury, thalasoterapie a jiné). Pro nejmenší je hotel doslova dětským rájem. V hotelu je vnitřní dětský koutek, venku houpadla, skluzavky, houpačky, odrážedla, pískoviště, dětské hry a hračky. Po celé letní prázdniny jsou v hotelu zdarma celodenní animační programy pro děti i rodiče. U hotelu je rybník a především skvělý zookoutek s oslí rodinkou, králíky a morčaty. Děti i rodiče mohou v létě pomáhat o zvířata pečovat. V hotelu je možné na místě dohodnout úschovu vlastních kol (zdarma), projížďky na koních na nedalekých farmách a přijmout doporučení na některý z mnoha turisticky zajímavých cílů v okolí.

Hotel má 60 pokojů. Ubytování je možné ve dvou kategoriích. K dispozici jsou zrekonstruované pokoje PANORAMA CLASSIC NEW s fény, malou ledničkou, digitální LED TV, telefonem, převážně s balkonem. Pokoje jsou dvoulůžkové až pětilůžkové. Většina dvoulůžkových pokojů nemá balkon, stejně jako tzv. rodinná studia. Většina třílůžkových pokojů balkon má. Rodinná studia jsou čtyřlůžkové nebo pětilůžkové pokoje vhodné pro početnější rodinu - vždy dva pokoje se společným hlavním vchodem a sociálním zařízením. TV a telefon jsou na obou pokojích. Ve výčtu ubytovací kapacity je zahrnuto i 17 pokojů PANORAMA SUPERIOR v nejnovějším hotelovém patře. Pokoje PANORAMA SUPERIOR  jsou vybaveny digitální LED TV, telefonem, malou lednicí, trezorem, sociálním zařízením a balkonem s exkluzivním výhledem do údolí a na vzdálené horizonty. Část pokojů PANORAMA SUPERIOR má klimatizaci za příplatek. Jeden z pokojů typu SUPERIOR je jednolůžkový uzpůsobený pro ZTP osoby (tento nemá balkon a výhled je do hotelového atria).

Hotel má stabilní a kvalitní personál a je typickým rodinným wellness hotelem se vším, co od této kategorie ubytování očekáváte. Hotel je „lázeňskou“ oázou Moravského krasu. Hotel má navíc vynikající konferenční zázemí a vybavení. 

NÁSTUP NA POBYTY: od 14:00 do 20:00 v den příjezdu - pozdější nástup je nutné hlásit recepci
UVOLNĚNÍ POKOJŮ: do 10:00 v den odjezdu
 
PROVOZ RECEPCE: 6 - 22 hodin
NOČNÍ INSPEKČNÍ SLUŽBA: 22 - 6 hodin

Příjezdové trasy
 
GPS - WELLNESS HOTEL PANORAMA Blansko
N 49° 22' 38.668" (49.3774078N) 
E 16° 40' 31.840" (16.6755111E)

Pojedete-li osobním autem, pak Vás k nám spolehlivě přivedou naše žluté naváděcí tabule umístěné na veřejném osvětlení v celém Blansku a to ze směrů od Brna i od Svitav.

cestou k nám

POPIS PŘÍJEZDOVÝCH TRAS NAJDETE ZDE

Lokalita Hotelu u Blanska

Wellness hotel Panorama se nachází v malebném místě s okouzlujícím výhledem nad městem Blansko a to v lokalitě zvané Češkovice. 
Poštovní adresa hotelu je: Češkovice 168, 678 01 Blansko.

Z hotelu nevidíte žádnou průmyslovou zástavbu, jen novou vilovou čtvrt zvanou Zahradní město a chatovou osadu zvanou Češkovice.

Téměř kýčovitý charakter okolí má především přírodní rybníček 20 metrů za hotelem, na nějž je výhled přímo z hotelového wellness centra a pokojů orientovaných do hotelového atria. Od hotelu vedou přímo turisticky značené trasy do nedalekého Skalního mlýna v Moravském krasu, Punkevním jeskyním, k propasti Macocha a na rozhlednu Podvrší.


Do Blanska, které je městem s počtem cca. 22 tisíc obyvatel vede od hotelu osvětlený chodník. Cesta k radnici je dlouhá cca 3,5 km a stejná vzdálenost je k blanenskému aquaparku. Nedaleko od hotelu ve směru do Blanska (cca 2 km) je dětské hřiště a rekreační oblast Palava s přehradou a minigolfem.

Historie hotelu

Wellness hotel Panorama**** byl budován postupně v 80. letech minulého století a kolaudován v letech 1989 - 1991. Byl původně stavěn jako firemní rekreační středisko, ale tomuto svému účelu nikdy nesloužil. Od roku 1992 v hotelu s malou přestávkou působí jako ředitel i majitel Ing. Ivo Lachman se svým kolektivem.
Letos je to tedy 27 let!

V hotelu se trvale  "modernizuje a zlepšuje". U nás se nikdy nevrátíte do stejného.

Přes všechny novinky a investice, patří do popředí zájmu hotelového personálu člověk.
Budete se cítit jako doma... neváhejte se přijet přesvědčit!

OCHRANA SPOTŘEBITELE - informace vyžadovaná novelou zákona č.634/1992 Sb.

Na základě novely zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, plníme povinnost informovat o „subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který je pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný“.

1. Ubytovaný host má právo podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního   řešení spotřebitelských sporů, kterým je:

Česká obchodní inspekce

Ústřední inspektorát - oddělení ADR

Štěpánská 15

120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz

Web: https://adr.coi.cz

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.

2. V souladu s ustanovením § 1837 písmeno j) zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ubytovanému jako spotřebiteli nevzniká právo na odstoupení od smlouvy o ubytování, pokud ubytovací zařízení poskytuje plnění v určeném termínu.

Česká obchodní inspekce je dozorovým orgánem vykonávajícím dohled nad ochranou spotřebitele, postupující podle zákona č. 64/1986 Sb., o České obchodní inspekci, ve znění pozdějších předpisů, a dalších právních předpisů. Internetová stránka České obchodní inspekce je www.coi.cz.


 
masáž lávovými kameny
masáž lávovými kameny

baňkování
baňkování

dopřejte si hydromasáž
dopřejte si hydromasáž
wellness hotel Panorama
počasí pro naše hosty

Wellness víkend...
Wellness pobyty, víkendy...
Ubytování Jižní Morava...

Hotelier roku

 návštěvníci Hotel.cz doporučují Baby friendly  Poskytujeme slevy na CARTERekreace bez lepku Klub pevného zdraví


www.hotelpanorama.cz