Panorama Superior ****

Pokoje PANORAMA SUPERIOR jsou pokoje s vysokým standardem ubytování. Postele o celkové velikosti 2 x 2 metry, lednička, pokojový trezor, dobře provedený interiér pokoje, pevné intrenetové připojení (kabel k dispozici), digitální LED TV, hezká koupelna se sprchou a především exkluzivní dálkový výhled z balkonů pokojů PANORAMA SUPERIOR Vás opravdu potěší. V hotelu je prostorný výtah vhodný i pro ZTP. Jeden z pokojů PANORAMA SUPERIOR je určen pro ZTP osoby.

Panorama Classic New ****

Všechny pokoje máme rekonstruované se shodným designem.
Pokoje PANORAMA CLASSIC NEW jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a čtyřlůžková rodinná studia v prvním a druhém patře hotelu s výhledem do údolí nebo do hotelového atria. Převážná většina třílůžkových pokojů má balkony. Na pokoje je možné doplnit přistýlku nebo postýlku. Pokoje mají kvalitní hotelové vybavení, mají digitální LED TV, koupelnu se sprchou a toaletou. Součástí je lednička na každém pokoji. V koupelně je fén a skříňka na toaletní potřeby a osvětlené vyhřívané zrcadlo s poličkou. Na všech pokojích je pevné internetové připojení (kabel k dispozici).
 
koupelna CLASSIC                   koupelna SUPERIOR

 Classic - koupelna     Superior - koupelna

Rodinná studia Classic NEW
 
RODINNÁ STUDIA jsou čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje. Jde o dva pokoje, které mají společnou chodbičku, z níž se vychází do hotelové chodby. Ve společné chodbičce je vchod do WC a vchod do koupelny s umyvadlem a sprchou. Pokoje nemají balkon.

Rodinná studia jsou naprosto ideální pro rodiny s dětmi. Na pokoje lze přichystat přistýlka nebo postýlka. Jsou tedy vhodné pro pobyt 4 - 6 osob.
 
 

 
masáž lávovými kameny
masáž lávovými kameny

baňkování
baňkování

dopřejte si hydromasáž
dopřejte si hydromasáž
wellness hotel Panorama
počasí pro naše hosty

Wellness víkend...
Wellness pobyty, víkendy...
Ubytování Jižní Morava...

Hotelier roku

 návštěvníci Hotel.cz doporučují Baby friendly  Poskytujeme slevy na CARTERekreace bez lepku Klub pevného zdraví


www.hotelpanorama.cz