Slovo úvodem

V našem rodinném wellness hotelu Panorama na Češkovicích, založeném v roce 1992, vaříme obyčejně, s minimem polotovarů a s důrazem na čerstvost, sezónnost, regionální nabídku i zdravotní hlediska. 
 
Nabídky pro skupiny, hostiny, konference a speciální příležitosti vytvoříme dle individuálních požadavků. Možnosti jsou od teplých a studených bufetů přes slavnostní menu až po tradiční moravská a česká jídla.
 
 
Naše nabídka kombinuje nová moderní jídla s oblíbenými domácími jídly české kuchyně. Vaří šéfkuchař pan Luděk Heger s týmem mladých kuchařů. Využíváme i naši vlastní biozahradu.
 
Od 25. ledna 2019 si můžete pochutnat na nově sestaveném jídelním lístku. Podílel se na něm jako odborný lektor pan Jiří Osička.

Hotel je zapojen do projektu DOVOLENÁ BEZ LEPKU. Bezlepkovou dietu prosím avizujte dopředu v objednávce pobytu.

 
Nápojový lístek je bohatý, doplňovaný o sezónní nabídky a naše vlastní bio šťávy.
 
U nealkoholických nápojů věnujeme pozornost především KÁVĚ, na jejíž kvalitě i chuti nám záleží. Ostatně i my ji rádi pijeme. Používáme kvalitní značku kávy Julius Meinl.
 

VINNÝ LÍSTEK

Vinný lístek se svojí nabídkou opírá především o kvalitní vína tuzemská a to ve škále, ze které si dozajista vyberete. Tzv. rozlévaná vína (bílé i červené) nakupujeme pro naše hosty od rakouského vinaře Fritze Pittnera už řadu let. Je to stabilní výborná kvalita za velmi dobrou cenu. Pan Pittner nás nikdy nezklamal.
 

DENNÍ MENU

(mimo červenec a srpen)

Bohatý jídelní lístek doplňuje v pracovním týdnu s vyjímkou července a srpna denní menu. To jsou pro individuální hosty dva chody za 97,-Kč a jde o obyčejná domácí čerstvá jídla, která vaříme bez polotovarů a z prvotních surovin dle sezóny. Toto denní menu nelze předem určit. Pro informaci o aktuálním denním menu kontaktujte recepci na tel. 516 418 111 nebo 725 418 111.

 
Pro konference a skupinové akce sestavujeme vždy individuální výběr jídel na základě představ klienta.
 
Polopenze
 
V ceně ubytování je vždy zahrnuta snídaně podávaná formou bohatého bufetu v čase od 7:00 do 10:00 hodin.
 
V červenci a srpnu a případně dalších exponovaných termínech se podávají večeře formou teplého bufetu.
Mimo období hlavní sezóny je polopenze tříchodová. Hlavní chod je výběrem ze tří variant, z kterých je jedna vegetariánská nebo ryba.

Vaše akce a gastroakce

Díky velice dobrým prostorovým možnostem (2 sály + 6 salonků) a rozsáhlému vybavení gastronomickým mobiliářem určeným jak k přípravě, podávání tak i udržování teplých i studených pokrmů, dokážeme svým klientům splnit v podstatě všechna standardní přání při realizaci rodinných oslav, firemních akcí apod.

Hlavní konkurenční výhodou wellness hotelu Panorama je kvalitní a stabilní hotelový personál, který již v minulosti nabíral zkušenosti při realizacích dnes již stovek firemních a soukromých akcí, svateb, grilování a rautů. K vrcholům naší schopnosti splnit náročné požadavky našeho klienta bezesporu můžeme zařadit zajištění košer kuchyně.

Oslavy, společenské akce

V našem hotelu může uspořádat rodinnou oslavu každý, kdo se ji rozhodne realizovat mimo domov. Naše ceny jsou stejné jako v jiných okolních restauracích a často příznivější, než byste v hotelovém zařízení očekávali. Potrpíme si na čistotu, pěkné prostředí a 100% plnění toho, co našim klientům slíbíme. Klienty tyto naše zásady nic nestojí, ale jsou důležité.

Předností naší nabídky je, že máme kompletní vlastní vybavení pro servis do cca. 300 osob ....a nečiní nám žádné potíže realizovat "párty" venku v našem pěkném hotelovém atriu s využitím luxusní "Nebeské terasy".
 
Umíme realizovat i akce méně standardní, vyžadující s ohledem na zvyky a tradice specifický přístup. Vařili jsme "košer", umíme se vypořádat se specifickými požadavky klientů na kvalitu masa i bezlepkovou dietou. Pro realizaci rautů jsme si vypracovali velice přehledný systém objednání klientem, díky němuž klient ví naprosto přesně "co" a v jakém množství na rautovém teplém či studeném stole bude. Vše je věcí klientova přání, naší kuchařské dovednosti a finančních možností zadavatele.
 

Slavnostní tabule  Slavnostní tabule


 
masáž lávovými kameny
masáž lávovými kameny

baňkování
baňkování

dopřejte si hydromasáž
dopřejte si hydromasáž
wellness hotel Panorama
počasí pro naše hosty

Wellness víkend...
Wellness pobyty, víkendy...
Ubytování Jižní Morava...

Hotelier roku

 návštěvníci Hotel.cz doporučují Baby friendly  Poskytujeme slevy na CARTERekreace bez lepku Klub pevného zdraví


www.hotelpanorama.cz