Všeobecné informace

Wellness hotel Panorama je ideálním hotelem rodinného typu, v němž se dokonale prolínají 3 možné důvody pobytů. Rekreační, firemní a wellness pobyty. Na rozdíl od rodinných rekreací (zpravidla s dětmi) jsou wellness pobyty orientovány prioritně na dvojice. S převahou nejsou pro děti příliš vhodné.
Náš VENKOVNÍ DOHŘÍVANÝ BAZÉN se slanou vodou, masážní lavicí, perličkou a chrličem je v provozu od dubna do října (v závislosti na počasí). 
 
Relaxaci v našem wellness centru si můžete dopřát, i když nejste ubytovaní - po předchozí rezervaci na tel. 516 418 111.
 
V rámci hotelového wellness centra "VitaLine" zajišťuje dohled a balneoprocedury kvalitní personál tvořený převážně zdravotními sestrami, jejichž kvalifikace je rozšířena o specializované kurzy masáží a aromamasáží, masáží lávovými kameny, baňkování apod....

DŮLEŽITÁ JE REZERVACE VAŠEHO POBYTU A PROCEDUR PŘEDEM, PAKLIŽE CHCETE MÍT 100% JISTOTU BALNEOPROGRAMU DLE SVÝCH PŘEDSTAV. Přednost v čerpání wellness procedur a výběru časů mají vždy klienti s objednaným wellness pobytem. Většina masáží a procedur znamená osobní péči typu "jeden na jednoho". Proto omezujeme počet potvrzených rezervací na víkendové pobyty tak, abychom všechny očekávání klientů splnili. Přestože dokážeme zajistit až 6 procedur současně a práci 4-10 terapeutů dle potřeby, nejsme schopni garantovat náhodně ubytovaným klientům volnou kapacitu wellness centra či volné ruce našich masérů, pokud tento požadavek nevíme předem. Tato organizační skutečnost je běžná a platí ve všech lázních a relaxačních provozech. Přesto považujeme za důležité její zdůraznění.


alt


 
masáž lávovými kameny
masáž lávovými kameny

baňkování
baňkování

dopřejte si hydromasáž
dopřejte si hydromasáž
wellness hotel Panorama
počasí pro naše hosty

Wellness víkend...
Wellness pobyty, víkendy...
Ubytování Jižní Morava...

Hotelier roku

 návštěvníci Hotel.cz doporučují Baby friendly  Poskytujeme slevy na CARTERekreace bez lepku Klub pevného zdraví


www.hotelpanorama.cz